Reference

Rodinný dům Plzeň Lhota
Rodinný dům Plzeň Lhota

Mgr. Eva Dudová a RNDr. Daniel Duda

Koupě: rodinný dům, Plzeň

Pan Yuriy Tsypuk, nám zprostředkoval koupi domu v Plzni - Lhotě a zároveň k naší nejvyšší spokojenosti vyřídil, příp. zprostředkoval vyřízení všech dokumentů potřebných ke sjednání hypotečního úvěru k naší plné spokojenosti, takže kroky od vyjádření našeho zájmu až po nastěhování proběhly hladce a poměrně rychle. Po
celou dobu měl přehled a věděl, který krok bude následovat a co je k němu potřeba. Velmi oceňujeme zejména vstřícný přístup a ochotu komunikovat: nikdy se nepohoršoval, když jsme i několikrát vznášeli dotazy, které nám již předtím vysvětlil.
Cítíme se být kompetentními k vyslovení velice kladného hodnocení díky tomu, že máme zkušenosti i s jinou realitní kanceláří, jejíž služby spočívaly v tom, že inkasovala provizi a vyhotovila odhad ceny, který však naprosto neodpovídal ceně kupní a tak nám nakonec koupi vyhlédnuté nemovitosti znemožnil.

Byt Klatovy
Byt Klatovy

Jitka Zářecká

Prodej: byt 1+1, Klatovy

Dobrý den pane Tsypuku, děkujeme za veškeré informace o prodeji bytu v Klatovech, za rychlé a spolehlivé jednání. Vaše služby vřele doporučíme. Přejeme vám mnoho úspěchů v pracovním i soukromém životě. Rodina Zářeckých z Prahy

Rodinný dům Vranovice
Rodinný dům Vranovice

Ing. Tomáš Ladomirjak

Koupě: rodinný dům, Vranovice                      Prodej: byt 3+KK, Chomutov

Kúpa rodinného domu: Rýchlosť, ochota, všetky otázky promptne zodpovedané. Taktiež predaj môjho bytu cca za 2-3 mesiace bez problémov. Môžem doporučiť.

Stavební pozemek Starý Plzenec
Stavební pozemek Starý Plzenec

Milada Doležalová

Prodej: Stavební pozemek, Starý Plzenec

Vážení,

 chtěla bych touto cestou poděkovat. Podávala jsem inzerát mé nemovitosti na internetoví síti. Ozvalo se mi také hodně realitek. Zaujal mě makléř Yuriy Tsypuk, s určitým návrhem. S mojí nemovitosti byl trochu zdlouhavý problém, ale pan Tsypuk to nevzdal. Uzavřeli jsme smlouvu na půl roku. Bylo dost zájemců, ale pan makléř řídil svou taktiku a vybíral zájemce. S jedním zájemcem jsme udělali kompromis a zdárně jsme nemovitost prodali. I když mi to trvalo měsíc, ale tuto chválu jsem musela napsat. Pan Tsypuk je makléř na svém místě a touto cestou děkuji.

Byt Letiny
Byt Letiny

Martin Hop

Prodej: Byt 2+1, Letiny

Dobrý den,

 při počáteční nedůvěře v makléře vůbec jsem změnil názor. P. Tsypuk je mladý moc šikovný a příjemný muž který rozumí své práci. Co slíbil to dodržel, měl se mnou velkou trpělivost a vše dopadlo tak jak slíbil. Děkuji ještě jednou.

Byt Stříbro
Byt Stříbro

Michal Trnečka

Nájemce: Byt 4+1, Stříbro

Dobrý den,

 rád bych poděkoval za Váš přístup, rychlost, ochotu. Přesvědčil jste mě, že i mezi makléři jsou slušní a ochotní lidé s osobním přístupem.

Rodinný dům Radnice
Rodinný dům Radnice

Florián Kotlár

Koupě: Rodinný dům, Radnice

Dobrý den,

 já i rodina Vám děkujeme za zprostředkování nemovitosti. Jsme spokojení a rádi že máme vlastní bydlení. Mám dobrou zkušenost a mužů jen doporučit. Děkuji Vám a přeji hezký den.

Komerční pozemek Žichlice
Komerční pozemek Žichlice

Ing. Jiří Kabát a Mgr. Zdeňka Mrštíková

Prodej: Stavební pozemek, Žichlice

Děkujeme za úspěšné zprostředkování prodeje pozemku v Žichlicích, profesionalitu a slušné jednání. Vaše služby budeme dále doporučovat.

Chata Butov Stříbro
Chata Butov Stříbro

Věra Volfová

Prodej: Chata, Butov

Dobrý den,

 byla jsem spokojená a jestli bude nějaký příště, tak se na Vás zase obrátím. 

Komerční objekt Terešov
Komerční objekt Terešov

Petr Fridrich

Koupě: Pivovar, Terešov

Dobrý den,

 děkuji s obchodem jsem byl spokojen.

Byt Letiny
Byt Letiny

Martin Sadílek

Koupě: Byt 2+1, Letiny

Dobrý den,

 děkuji za spolupráci, obchod proběhl v pořádku.