Reference

Rodinný dům Plzeň Lhota
Rodinný dům Plzeň Lhota

Mgr. Eva Dudová a RNDr. Daniel Duda

Koupě: rodinný dům, Plzeň

Pan Yuriy Tsypuk, nám zprostředkoval koupi domu v Plzni - Lhotě a zároveň k naší nejvyšší spokojenosti vyřídil, příp. zprostředkoval vyřízení všech dokumentů potřebných ke sjednání hypotečního úvěru k naší plné spokojenosti, takže kroky od vyjádření našeho zájmu až po nastěhování proběhly hladce a poměrně rychle. Po
celou dobu měl přehled a věděl, který krok bude následovat a co je k němu potřeba. Velmi oceňujeme zejména vstřícný přístup a ochotu komunikovat: nikdy se nepohoršoval, když jsme i několikrát vznášeli dotazy, které nám již předtím vysvětlil.
Cítíme se být kompetentními k vyslovení velice kladného hodnocení díky tomu, že máme zkušenosti i s jinou realitní kanceláří, jejíž služby spočívaly v tom, že inkasovala provizi a vyhotovila odhad ceny, který však naprosto neodpovídal ceně kupní a tak nám nakonec koupi vyhlédnuté nemovitosti znemožnil.

Byt Klatovy
Byt Klatovy

Jitka Zářecká

Prodej: byt 1+1, Klatovy

Dobrý den pane Tsypuku, děkujeme za veškeré informace o prodeji bytu v Klatovech, za rychlé a spolehlivé jednání. Vaše služby vřele doporučíme. Přejeme vám mnoho úspěchů v pracovním i soukromém životě. Rodina Zářeckých z Prahy

Rodinný dům Vranovice
Rodinný dům Vranovice

Ing. Tomáš Ladomirjak

Koupě: rodinný dům, Vranovice                      Prodej: byt 3+KK, Chomutov

Kúpa rodinného domu: Rýchlosť, ochota, všetky otázky promptne zodpovedané. Taktiež predaj môjho bytu cca za 2-3 mesiace bez problémov. Môžem doporučiť.

Stavební pozemek Starý Plzenec
Stavební pozemek Starý Plzenec

Milada Doležalová

Prodej: Stavební pozemek, Starý Plzenec

Vážení,

 chtěla bych touto cestou poděkovat společnosti Euro reality. Podávala jsem inzerát mé nemovitosti na internetoví síti. Ozvalo se mi také hodně realitek. Zaujal mě Váš makléř Yuriy Tsypuk z Euro reality Plzeň, Šafaříkovy Sady, s určitým návrhem. S mojí nemovitosti byl trochu zdlouhavý problém, ale pan Tsypuk to nevzdal. Uzavřeli jsme smlouvu na půl roku. Bylo dost zájemců, ale pan makléř řídil svou taktiku a vybíral zájemce. S jedním zájemcem jsme udělali kompromis a zdárně jsme nemovitost prodali. I když mi to trvalo měsíc, ale tuto chválu jsem musela napsat. Pan Tsypuk je makléř na svém místě a touto cestou děkuji společnosti Euro reality.

Byt Letiny
Byt Letiny

Martin Hop

Prodej: Byt 2+1, Letiny

Dobrý den,

 při počáteční nedůvěře v makléře vůbec jsem změnil názor. P. Tsypuk je mladý moc šikovný a příjemný muž který rozumí své práci. Co slíbil to dodržel, měl se mnou velkou trpělivost a vše dopadlo tak jak slíbil. Děkuji ještě jednou.

Byt Stříbro
Byt Stříbro

Michal Trnečka

Nájemce: Byt 4+1, Stříbro

Dobrý den,

 rád bych poděkoval za Váš přístup, rychlost, ochotu. Přesvědčil jste mě, že i mezi makléři jsou slušní a ochotní lidé s osobním přístupem.

Rodinný dům Radnice
Rodinný dům Radnice

Florián Kotlár

Koupě: Rodinný dům, Radnice

Dobrý den,

 já i rodina Vám děkujeme za zprostředkování nemovitosti. Jsme spokojení a rádi že máme vlastní bydlení. Na společnost Euro reality mám dobrou zkušenost a mužů jen doporučit. Děkuji Vám a přeji hezký den.

Komerční pozemek Žichlice
Komerční pozemek Žichlice

Ing. Jiří Kabát a Mgr. Zdeňka Mrštíková

Prodej: Stavební pozemek, Žichlice

Děkujeme za úspěšné zprostředkování prodeje pozemku v Žichlicích, profesionalitu a slušné jednání. Vaše služby budeme dále doporučovat.

Chata Butov Stříbro
Chata Butov Stříbro

Věra Volfová

Prodej: Chata, Butov

Dobrý den,

 byla jsem spokojená a jestli bude nějaký příště, tak se na Vás zase obrátím. 

Komerční objekt Terešov
Komerční objekt Terešov

Petr Fridrich

Koupě: Pivovar, Terešov

Dobrý den,

 děkuji s obchodem jsem byl spokojen.

Byt Letiny
Byt Letiny

Martin Sadílek

Koupě: Byt 2+1, Letiny

Dobrý den,

 děkuji za spolupráci, obchod proběhl v pořádku.