realitní makléř Plzeň Praha
realitní makléř Plzeň Praha

Yuriy Tsypuk


 Narodil jsem se v západní části Ukrajiny v roce 1992, kde jsem žil do svých sedmi let. Po přestěhování do České republiky jsme se s rodinou usadili v Plzeňském kraji, na Domažlicku. Zde jsem vystudoval osmileté gymnázium J. Š. Baara a následně kvůli mému zájmu o podnikání nastoupil na ZČU, fakultu ekonomickou v Plzni.

Během studia jsem si prošel svojí první zkušeností ve světě realit. V MLM realitní společnosti jsem získal potřebné vzdělání v oboru a první spokojené klienty. Absolvoval jsem nabízené vzdělávací kurzy, zaměřené na prezentaci nemovitostí, právní problematiku a obchodní dovednosti. Zároveň jsem se našel v sebevzdělávání. Brzy jsem si uvědomil, že z přivýdělku se stává práce na plný úvazek, která mě baví a naplňuje.

Ve chvíli, kdy jsem se rozhodl z vedlejší činnosti udělat hlavní, začal jsem hledat spolupracující firmu, která sdílí stejné názory a vize jako já, a ve které bych byl blíže k nezávislému podnikání. Zaujala mě nabídka nově vzniklé realitní společnosti, která usilovala o úzký kruh samostatných realitních makléřů s individuálním přístupem ke klientům. Od ledna 2017 jsem pracoval na Plzeňské pobočce v Šafaříkových Sadech se zkušenými kolegy a během svého působení jsem zastával vedoucí funkci.

Na konci roku 2019 jsem udělat poslední krok k plnohodnotnému podnikání a začal působit nezávislé. Potřebný servis mi zajišťují nejlepší ve svém oboru.

Za dobu strávenou v oboru jsem dokázal svým klientům zajistit vyšší kupní cenu, rychlý prodej (několikrát během jednoho dne) a prodej dlouhodobě (i několik let) neprodejných nemovitostí. Své získané zkušenosti a dovednosti rád nabídnu svým klientům. 

Zakládám si na individuálním přístupu, férovém jednání, cíleném prodeji a slušném chování

Těším se na naši spolupráci.

Yuriy Tsypuk